לקראת החורף אנו שוקלים באילו אמצעי חימום כדאי להשקיע. בהחלט ישנם סוגים שונים של אמצעי חימום, כמו למשל: מזגנים, תנורים רצפתיים, מקריני חום ועוד. קמינים הם אחת מהשיטות לחימום הבית אשר מושכות הרבה מאוד תשומת לב. ישנם סוגים שונים של קמינים אך הפעם נרצה לדבר על קמינים גז ובפרט על יתרונותיהם.

קמיני גז – פתרון נוח

התקנת קמין גז וכל תהליך ההפעלה, השימוש והניקוי הם קלים ונוחים. כאן אין לכם את כל ההתעסקות באחסון בולי עץ והכנסתם לתנור בעזרת כלים מיוחדים. כל מה שי לעשות זה בזמן ההתקנה לחבר את  קמין העץ לבלון הגז. מדובר בגז בישול רגיל כמו שיש בכל בית. ניתן להדליק קמין גז בלחיצת כפתור, בדיוק כפי שמפעילים תנור חשמלי. זה מה שנותן למשתמשים את חוויית הנוחות; אין כאן צורך להכניס בולי עץ, להשתמש בדלק מוצק וכו׳. פשוט לחיצת כפתור אחת. השימוש בגז גם נותן לכם תנור נקי שאינו יותר פיח ולכלוך, זהו בהחלט יתרון מכיוון שאף אחד לא רוצה פיח בתוך ביתו.

קמינים גז – פתרון משתלם

גם כאשר לוקחים בחשבון את העלויות, השימוש בקמיני גז בהחלט נראה פתרון טוב. יתכן שעלויות הרכישה וההתקנה הן יקרות יותר מוצרים אחרים שיש בשוק, עדיין מדובר בהשקעה משתלמת בטווח הארוך. השימוש בגז הוא בעצם שימוש במקור אנרגיה משתלם ביותר עם יעילות מאוד גבוהה. עלויות השימוש השוטפות הן בהחלט גורם חשוב שיש לשקול אותו כאשר מחפשים אמצעי לחימום הבית.

קמין גזשליטה טובה

בעזרת קמינים גז תוכלו לשלוט היטב על שני האספקטים החשובים של הקמין: הטמפרטורה שהוא מפיץ בבית וזמן הפעולה. ניתן בקלות לכוון את הטמפרטורה בעזרת שליטה על עצמת הגז. כמובן שקמין גז מגיע עם תרמוסטט. כמו כן ישנה אפשרות להשתמש בטיימר על מנת לקבוע שעת כיבוי לקמין.

אם אתם רוצים לשלב בביתכם פתרון חימום יעיל ואפקטיבי, בהחלט מומלץ לשקול את השימוש בקמין גז. אתם ובני משפחותיכם תיהנו ממנו בכל המובנים: קל ונוח להפעלה, קל לניקוי ותחזוקה, בטוח לשימוש, יעיל ומשתלם אנרגטית.

מאפיינים אלו הופכים את קמין הגז לבחירה האולטימטיבית של המשתמש העירוני; ניתן אפילו להתקינם בבתי דירות. מבחינת העלויות מחירו של קמין גז בדרך כלל גבוה יותר ממחירים של קמין עץ, אך בכל זאת ישנה תמורה טובה תמורת תוספת המחיר.

כאשר אתם מחפשים קמין גז, שימו לב שאתם לא מתפשרים על הבטיחות. בשביל לשמור על הבטיחות יש צורך ב 4 כללים חשובים:

  • לא רוכשים קמין שאין לו אישור של מכון התקנים המבטיח שהוא עומד בסטנדרטים הגבוהים ביותר.
  • רק מתקין מורשה יתקין את הקמין בביתכם ויחברו לגז.
  • חובה להקפיד על הוראות היצרן בנוגע לשימוש ולבטיחות.
  • יש לבצע את טיפולי התחזוקה התקופתיים באמצעות טכנאי מוסמך.

צרו קשר

צור קשר או חייג ל-04-8403233